top of page

POSTKOITALNE ŚNIADANIE DLA DWOJGA

POSTKOITALNE ŚNIADANIE DLA DWOJGA

- czyli poradnik dla fajnych chłopaków, jak zatrzymać ją na dłużej.


Jesteś tym szczęściarzem, dla którego walentynkowa randka zakończyła się nad ranem?

Obudziłeś się szczęśliwy i zadowolony, bo świat przez chwile grał po twojej stronie, a poziom zaawansowania Twoich nocnych fikołków zaskoczył nawet Ciebie?


Korzystasz z okazji, że dziewczyna słodko śpi* i w świetle dziennym ekspresowo szacujesz jej wartość 8/10, może nawet 9/10, fajna i ładna, myślisz.


Jednak obawiasz się, że dziewczyna wyjdzie i nigdy nie wróci, a Ty chciałbyś zatrzymać ją na dłużej, przynajmniej na kolejne trzy do czterech minut. Mam dla ciebie rozwiązanie, które zagwarantuje Ci trzeci akt, bo, bądźmy szczerzy, jesteś tylko tak dobry, jak twój ostatni performęs,

dlatego DOBIJ JĄ ŚNIADANIEM.

To śniadanie zrobi za Ciebie wszystko:


1) okrągłe, malutkie tościki z awokado i przepiórczym jajkiem polane kropelką sosu Hollandaise uświadomią jej, że myślisz o niej jak o drobnej, czarodziejskiej istocie, która na śniadanie je okruszki (dziewczyny podobno to uwielbiają), a same maleńkie jajeczka przez kontrast sprawią, że Twoje wydadzą się gigantyczne, ergo, Twoja samoocena poszybuje pod obłoki, bo tego Ci teraz trzeba, pewności siebie. (Kobiety, na podstawie moich źródeł, nie za bardzo dbają o wielkość jajek.)


2) biszkopcik z makiem (te maluśkie ziarenka) do kawki, lekki jak puch, bo robiony bez masła (tak, niedowiarki, wychodzi), koresponduje z imagem ptaszyny, którym właśnie ją otulasz, a dziewczyna może być pewna, że jeżeli dostanie cukrzycy, to od Twoich słodkich słówek, bo do ciastka dałeś ksylitol.


Dodatkowy atut biszkopcika - MAK. Sprawi, że wybijesz ją z wkurzającej pewności siebie (tak charakterystycznej dla pięknych kobiet) OBAWĄ, ŻE POMIĘDZY ZĘBAMI UTKWI JEJ CZARNE ZIARNKO

a oto Ci przecież chodzi!


Wtedy wielkodusznie NIE WYŚMIEJESZ JEJ za nadkruszony wizerunek perfekcji, który Ci wciska, zaoferujesz jej pełną akceptację, pokazując jak SPRAWIEDLIWYM I DOJRZAŁYM FACETEM JESTEŚ, a wtedy SZACH MAT! Jest Twoja.

Powodzenia, chłopaki!


Wasza Matka Boska Komediowska, a.k.a. Flaca

_______________________________________________________________________ * nie łudź się. Wstała o piątej, wzięła prysznic, ogoliła pachy i nałożyła pełny makijaż. Teraz kontroluje oddech i obserwuje Cie spod umalowanej powieki, jej włosy, wyszczotkowane w idealny "bed head" spadają na poduszkę w jednym, prezyzyjnie ustalonym kierunku, ukazując jej "lepszy profil". Pradopodobnie równiez cały czas wciąga brzuch i wypina piersi. Jeżeli tego nie robi, chłopie, jesteś tak nisko w rankingu, że wypadłeś poza skalę. Daruj sobie przygotowywanie śniadania - WYJDZIE, GDY TYLKO PÓJDZIESZ DO KLOPA I JUŻ NIGDY NIE WRÓCI. _______________________________________________________________________ #kuchniadramatyczna #rozrywka #piszebolubie #czytambolubie #pisarka #bookstagram #kochamksiążki #Matka_Boska_Komediowska #sniadaniedladwojga #romantycznie #breakfastinbed #love #miłość #poradymilosne #komedia #łóżko

128 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2 Post
bottom of page